Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/ayocgf/public_html/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ayocgf/public_html/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ayocgf/public_html/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ayocgf/public_html/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ayocgf/public_html/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ayocgf/public_html/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 92
Szeged legjobbjai a Lobby Kupa döntőjének résztvevői között
201604.jpg

Szeged legjobbjai a Lobby Kupa döntőjének résztvevői között

Véget ért a Lobby Café Sakk Kupa versenysorozat mindhárom előversenye, mely nagy örömünkre Szeged legjobb sakkozóit tudta asztalhoz ültetni a Kárász utcai Lobby Kávézóban. Jó érzés volt újra Szegeden sakkozni látni a sok fiatal helybeli ismerőst is, akik az elmúlt években komoly tapasztalatot szereztek a Nemzeti Sakk Csapatbajnokságban (NB I). Kemény csata várható a 2017. június 13-án tartandó döntőben, ahol a játékosok az előversenyek díjainak kétszereséért küzdenek majd.

 

A részletes eredmények elérhetőek az alábbi oldalakon:

1. előverseny: http://www.chess-results.com/tnr273666.aspx?lan=1&art=1&wi=821

2. előverseny: http://www.chess-results.com/tnr279017.aspx?lan=1&art=1&wi=821

3. előverseny: http://www.chess-results.com/tnr285784.aspx?lan=1&art=1&wi=821

 

Az első előverseny továbbjutói (2017.04.04.):

1. Kopasz Róbert

2. Csonka Balázs

3. Szajbély Zsigmond

4. Zakariás Dávid

5. Tubak Dániel

6. Kelemen Dávid

7. Nagy Dániel

8. Papp Balázs

9. Koszta Benedek

10. Papp Z. Csaba

 

A második előverseny továbbjutói (2017.05.02.):

1. Marjanovic Annamária

2. Kocsmár Ákos

3. dr. Apró Adrián

4. Bernáth Róbert

5. Blázsik Zoltán

6. Csizmadia László

7. Marjanovic György

8. Mike Péter

9. Petykó Zoltán

10. Megyaszai Balázs

 

A harmadik előverseny továbbjutói (2017.06.06.):

1. Tésik Csaba

2. Antal Tibor Kende

3. Csikós Mihály

4. Pluhár András

5. Vidákovics István

6. Tornyai Jenő

7. dr. Borús András

8. Elekes Lajos